Про нас

Slide 1

May 2, 2018 by James Wright

Three Remarkable Shipwreck Stories from History
Image is not available

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque...

Slide 2
Записатись на прийом
Slide 2
Slide 2
ПЛР-тести на Covid-19
Slide 2
З НАМИ ЗДОРОВ'Я!
У центрі уваги завжди є людина!
Slide 2
З НАМИ ЗДОРОВ'Я!
У центрі уваги завжди є людина!
Slide 2
З НАМИ ЗДОРОВ'Я!
У центрі уваги завжди є людина!
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ САЛЮТАС!

Передові медичні технології, професіоналізм у поєднанні з своєчасністю надання послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це філософія Салютас. У центрі уваги завжди є людина. Ми дбаємо про Ваше здоров`я.


Кваліфіковані лікарі

Досвідчена команда лікарів і медичних сестер не залишить жодного шансу будь-якому захворюванню!

Читати далі

Готовність 24/7

Ми готові допомогти Вам у зручний для Вас час.

Читати далі

Обгрунтовані послуги

Перевага нашої клініки в тому, що ми надаємо повний спектр найпоширеніших медичних послуг…

Читати далі

Справедливі ціни

Зростання вартості послуг в багатьох закладах охорони здоров’я пов’язують з інфляцією, але це не зовсім правда…

Читати далі

Знайомтесь з нашими лікарями!

Наша досвідчена та кваліфікована команда лікарів та практичних медичних сестер не залишить жодного шансу будь-якому захворюванню! Їх сумісна практика здатна успішно вирішити найскладніші питання!

Анна Цибуковська

Анна Цибуковська

Лікар-ендокринолог

Щоб бути здоровим, та щасливим необхідно жити в гармонії з собою, прислухатися до потреб власного організму і дбати про себе. Часто поганий настрій, стан тривожності та дратівливості закінчуються депресією та втратою інтересу до життя, Ваше завдання не допустити цього і я вам у цьому допоможу
Дарина Клакович

Дарина Клакович

Лікар-отоларинголог

Часті болі в горлі, зниження слуху та постійні виділення з носа не дозволяють нам нормально функціонувати в соціумі та насолоджуватися кожною миттю життя. Моєю ціллю є покращити якість життя кожного пацієнта та повернути Вас до того моменту, коли Ви не переживали за несприятливий стан свого носика, горла та вушок
Маріанна Абакумова

Маріанна Абакумова

Лікар загальної практики-сімейної медицини

Вибір сімейного лікаря – це дуже відповідальний крок. Це ваш особистий “провідник” в медицині. Ви можете розраховувати на його допомогу в будь-яких ситуаціях, Він завжди скерує Вас в правильному напрямку і підкаже наступні кроки.
Ольга Олексюк

Ольга Олексюк

Головний лікар

Як головний лікар медичного центру «САЛЮТАС», я організовую роботу медичного персоналу так, щоб умови перебування у нас були максимально комфортними для пацієнта. В центрі уваги – завжди є людина, її потреби та здоров’я.
Маріанна Абакумова

Маріанна Абакумова

Лікар-алерголог

Кожна людина хоче жити без умовностей та обмежень. Погодьтеся, всі хочуть гуляти на свіжому повітрі в період цвітіння, їсти улюблені страви і не думати про реакцію організму. Як лікар алерголог медичного центру "САЛЮТАС", я допоможу Вам жити повноцінним життям!
Інна Ващук

Інна Ващук

Лікар-хіміотерапевт

Для отримання позитивного результату, найголовнішим вважаю кропітку і тяжку працю, індивідуальний підхід до пацієнта та постійний професійний ріст. Врятувати людське життя будь якою ціною є моїм пріоритетом у роботі.
Володимир Гасьошин

Володимир Гасьошин

Лікар-гастроентеролог

Життя вимірюється не лише кількістю прожитих років, але і їх якістю. Здавалося б такі незначні на перший погляд порушення роботи шлунково-кишкового тракту як розлади стільця чи порушення травлення, завдають величезного дискомфорту в повсякденному житті. Як гастроентеролог медичного центру «САЛЮТАС» я зроблю все для того, щоб Ви почувалися впевнено і отримували радість від життя!
Микола Воробець

Микола Воробець

Лікар уролог

Проблеми, які приховують від близьких, заставляють чоловіків соромитися громадських туалетів, а жінок не виходити з дому без запасних прокладок. Проблеми, через які подружнім парам роками невдається дочекатися такої бажаної вагітності. Сечокам’яна хвороба, онкологія… Жити з патологією або жити комфортно?! Варто перестати зволікати і звернутись до спеціаліста! Знайти індивідуальний підхід, вниктути в суть хвороби, знайти шляхи до її вирішення, підтримати пацієнта морально та відповісти на Ваші запитання для забезпечення гармонії у Вашому сімейному житті — це моє завдання!

Чому своє здоров’я Ви можете довірити лікарям медичного центру SALUTAS:

  1. У нас працюють професіонали – тож Ви отримаєте медичну послугу найвищого рівня.
  2. Ми цінуємо Ваш час тому за попереднім записом лікар зустріне Вас у визначену годину.
  3. Відповідальність – ми не призначаємо численних, часто не потрібних досліджень, тож стосовно кожного призначеного дослідження/обстеження Ви отримаєте детальне обгрунтування мети призначення.
  4. Поліфункціональність – завдяки лікарям різних спеціальностей, які працюють в клініці Вам не доведеться витрачати додатковий час та шукати лікаря. Консультацію суміжного спеціаліста Ви зможете отримати в межах клініки.
  5. Тут Ви отримаєте чек про оплату наданих Вам послуг, що є документом, котрий засвідчує відповідальність нашої установи за надані Вам послуги.
  6. Ми є відкритими до наших пацієнтів, тож вся необхідна інформація про лікарів, спектр послуг клініки та їх вартість є доступними на сайті клініки (https://salutas.com.ua/prices/). Також у нас діє постійна система знижок.
  7. Безпека понад усе – молодший медичний персонал клініки проходить спеціальний інструктаж стосовно правил прибирання приміщення, застосування спеціальних дезрозчинів для підтримки чистоти в клініці.
  8. Міжнародна співпраця – медичний центр Salutas, завдяки налагодженим контактам із різними закладами охорони здоров’я за межами України, надає при необхідності скерування з метою лікування у клініках Європи.