Напрямки

Дещо новим є для нас поняття сімейної медицини, але її вагу в первинній ланці надання медичної допомоги тяжко переоцінити. Адже саме сімейний лікар забезпечує тривалу опіку за Вашим здоров’ям та здоров’ям всіх членів вашої сім’ї незалежно від характеру хвороби, та у всі періоди життя людини.

Тільки наш медичний центр забезпечить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комплексний діагностичний супровід, стандартизований лікувальний алгоритм та динамічне спостереження в період видужання.

В сучасному інформаційно насиченому світі, хворіти – на це немає часу. Хвилюватися станом власного здоров’я є логічним і правильним. Це часто стає причиною пошуку у всесвітній павутині шляхів та методів допомоги на вирішення Ваших проблем зі здоров’ям. Часто такий пошук закінчується невмотивованими фінансовими втратами, ба більше проведенням травматичних маніпуляцій, втратою Вашого цінного часу, коштів, появою відчуття тривоги.

Саме час Вам звернутися до висококваліфікованих лікарів нашого медичного центру. Лікар, допоможе комплексно оцінити діяльність Вашого організму, вміло та своєчасно проведе необхідні лікувально-діагностичні заходи.

Сучасний швидкісний темп життя не дає можливість достатньо часу приділити власному здоров’ю. Якщо ви підозрюєте у себе наявність будь-якого захворювання, що вимагає хірургічного втручання, страждаєте від хронічного болю або наслідків перенесених травм, обов’язково зверніться до нашого спеціаліста даного профілю. Інколи поява гульки на шкірі, чи інших утворів, для нас є лише незначним естетичним дефектом, і ми зволікаючи не розуміємо усієї серйозності можливих наслідків. Оскільки під маскою доброякісного процесу може розвиватися тяжка патологія. Важливо розпочати лікування якомога раніше.

У нашій клініці запроваджено сучасний європейський підхід – хірургія одного дня. Основною перевагою цієї стратегії є те, що пацієнт не контактує з іншими пацієнтами, де можливий ризик внутрішньо лікарняних інфекцій. Погодьтеся, що швидке повернення людини до дому в коло рідних осіб, особливо після оперативного втручання є важливим.

Рак – як часто ми чуємо це слово в сьогоденні. Злоякісні новоутворення виникають в результаті спільної дії багатьох факторів, а саме генетичних, соціально-економічних, екологічних, психоемоційних, професійних. Нажаль своєчасне виявлення пухлин на профілактичних оглядах в нашій країні залишається низьким. Змінити ситуацію на краще допоможе високоспеціалізована медична допомога яку у змозі надати наші спеціалісти. Вони проведуть діагностику за сучасними світовими стандартами, за потреби призначать та застосують необхідне хіміотерапевтичне лікування.

Це сталося! Нарешті Ви самостійно, чи Ваші близькі допомогли Вам усвідомити, що Ви потребуєте допомоги фахівця з психічного здоров’я. Важливим кроком на цьому шляху є вибір людини, якій Ви можете довірити свою проблему. Треба також розуміти що психічні захворювання можуть розпочинатися як наслідок інших різних функціональних розладів вашого організму, тому обстеження повинно бути комплексним. В цьому Вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти нашої клініки.

Ми подбаємо про Вас та Ваше здоров’я!

Мабуть кожен другий, хоча б раз у житті, самостійно здавав аналізи, не отримавши призначення лікаря. Існує велика кількість матеріалів в інтернеті, що може “допомогти” вибрати необхідний аналіз, вказати де його зробити, ба більше – порадити що робити в разі виявлених змін. Але із впевненістю на 100% можна стверджувати, що без огляду кваліфікованого спеціаліста, усі самовільні призначення ні що інше, як марно витрачені гроші та шкода власному здоров’ю.

Діагностика це обов’язковий компонент для встановлення діагнозу, невід’ємна частка контролю ефективності проведеного лікування, а також спостереження за пацієнтом в період реабілітації. Наш Медичний центр володіє широким діагностичним спектром та гарантує якість виконаних робіт.

Галузь медицини, що дозволяє змінити зовнішній вигляд та життя, покращити здоров’я. Основні направлення роботи — мамопластика, абдомінопластика і пластика обличчя.
Для прийняття правильного рішення передусім необхідна консультація фахівця, який зможе вказати на необхідність того чи іншого оперативного втручання.