Хірургія

Surgery

Сучасний швидкісний темп життя не дає можливість достатньо часу приділити власному здоров’ю. Якщо ви підозрюєте у себе наявність будь-якого захворювання, що вимагає хірургічного втручання, страждаєте від хронічного болю або наслідків перенесених травм, обов’язково зверніться до нашого спеціаліста даного профілю. Інколи поява гульки на шкірі, чи інших утворів, для нас є лише незначним естетичним дефектом, і ми зволікаючи не розуміємо усієї серйозності можливих наслідків. Оскільки під маскою доброякісного процесу може розвиватися тяжка патологія. Важливо розпочати лікування якомога раніше.

У нашій клініці запроваджено сучасний європейський підхід – хірургія одного дня. Основною перевагою цієї стратегії є те, що пацієнт не контактує з іншими пацієнтами, де можливий ризик внутрішньо лікарняних інфекцій. Погодьтеся, що швидке повернення людини до дому в коло рідних осіб, особливо після оперативного втручання є важливим.

Знайомтесь з нашими лікарями

Наші досвідчені та кваліфіковані лікарі, завжди готові покращити якість Вашого життя і допомогти Вам вирішити проблеми зі здоров'ям. У цьому списку представлені деякі з них:

Андрій Вергун

Андрій Вергун

Лікар-хірург

Дмитро Воробець

Дмитро Воробець

Лікар-уролог

Сергій Бондаренко

Сергій Бондаренко

Лікар пластичний хірург

Юрій Струк

Юрій Струк

Лікар-нейрохірург

Остап Друзюк

Остап Друзюк

Лікар хірург

Ростислав Боднар

Ростислав Боднар

Лікар-анестезіолог

Послуги

Кожен конкретний випадок по-своєму відрізняється, але наші плани також різняться! Ось перелік найпопулярніших послуг, які пропонує наше відділення:

Консультація хірурга500 грн
Консультація нейрохірурга700 грн
Консультація онкохірурга700 грн
Консультація пластичного хірурга700 грн
Консультація уролога600 грн
Первинний огляд анестезіолога300 грн