Лікарі

Знайомтесь з нашими лікарями!

Кожен лікар і медична сестра нашої клініки є експертами у своїй галузі. Працюючи в команді, вони не залишать шансів жодному захворюванню вижити! Їх перевірена практика показує, що більше 99% усіх проблем успішно вирішені. Ми ніколи не боїмося пройти зайвий кілометр для потреб Вашого здоров’я! Медичний центр «САЛЮТАС» – це Ваш правильний вибір на шляху до Здоров’я!

Анна Цибуковська

Анна Цибуковська

Лікар-ендокринолог

Щоб бути здоровим, та щасливим необхідно жити в гармонії з собою, прислухатися до потреб власного організму і дбати про себе. Часто поганий настрій, стан тривожності та дратівливості закінчуються депресією та втратою інтересу до життя, Ваше завдання не допустити цього і я вам у цьому допоможу
Дарина Клакович

Дарина Клакович

Лікар-отоларинголог

Часті болі в горлі, зниження слуху та постійні виділення з носа не дозволяють нам нормально функціонувати в соціумі та насолоджуватися кожною миттю життя. Моєю ціллю є покращити якість життя кожного пацієнта та повернути Вас до того моменту, коли Ви не переживали за несприятливий стан свого носика, горла та вушок
Маріанна Абакумова

Маріанна Абакумова

Лікар загальної практики-сімейної медицини

Вибір сімейного лікаря – це дуже відповідальний крок. Це ваш особистий “провідник” в медицині. Ви можете розраховувати на його допомогу в будь-яких ситуаціях, Він завжди скерує Вас в правильному напрямку і підкаже наступні кроки.
Ольга Олексюк

Ольга Олексюк

Головний лікар

Як головний лікар медичного центру «САЛЮТАС», я організовую роботу медичного персоналу так, щоб умови перебування у нас були максимально комфортними для пацієнта. В центрі уваги – завжди є людина, її потреби та здоров’я.
Маріанна Абакумова

Маріанна Абакумова

Лікар-алерголог

Кожна людина хоче жити без умовностей та обмежень. Погодьтеся, всі хочуть гуляти на свіжому повітрі в період цвітіння, їсти улюблені страви і не думати про реакцію організму. Як лікар алерголог медичного центру "САЛЮТАС", я допоможу Вам жити повноцінним життям!
Інна Ващук

Інна Ващук

Лікар-хіміотерапевт

Для отримання позитивного результату, найголовнішим вважаю кропітку і тяжку працю, індивідуальний підхід до пацієнта та постійний професійний ріст. Врятувати людське життя будь якою ціною є моїм пріоритетом у роботі.
Володимир Гасьошин

Володимир Гасьошин

Лікар-гастроентеролог

Життя вимірюється не лише кількістю прожитих років, але і їх якістю. Здавалося б такі незначні на перший погляд порушення роботи шлунково-кишкового тракту як розлади стільця чи порушення травлення, завдають величезного дискомфорту в повсякденному житті. Як гастроентеролог медичного центру «САЛЮТАС» я зроблю все для того, щоб Ви почувалися впевнено і отримували радість від життя!
Микола Воробець

Микола Воробець

Лікар уролог

Проблеми, які приховують від близьких, заставляють чоловіків соромитися громадських туалетів, а жінок не виходити з дому без запасних прокладок. Проблеми, через які подружнім парам роками невдається дочекатися такої бажаної вагітності. Сечокам’яна хвороба, онкологія… Жити з патологією або жити комфортно?! Варто перестати зволікати і звернутись до спеціаліста! Знайти індивідуальний підхід, вниктути в суть хвороби, знайти шляхи до її вирішення, підтримати пацієнта морально та відповісти на Ваші запитання для забезпечення гармонії у Вашому сімейному житті — це моє завдання!
Маркіян Корда

Маркіян Корда

Лікар-невролог

Неврологічна патологія набуває все більшого поширення в силу швидкого темпу життя, неправильного співвідношення між режимами праці та відпочинку. Як лікар невролог, я не лише лікую вже існуючі захворювання, а й знаю як їх уникнути, надавши відповідні рекомендації.
Остап Лещук

Остап Лещук

Лікар-онкогематолог

Як онкогематолог медичного центру «Салютас», Остап багато працює з людьми, що знаходяться на межі відчаю ... просто любить знову бачити своїх пацієнтів з усмішкою! Незалежно від того, якою є Ваша проблема, будьте впевнені, що я зроблю все можливе, щоб ефективно Вам допомогти.
Сергій Бондаренко

Сергій Бондаренко

Лікар пластичний хірург

Успішна людина – це насамперед здорова людина. Працюючи понад 25 років в хірургії, я переконаний – немає нічого ціннішого за здоров’я. Будьте відповідальними, бо саме у Ваших руках здоров’я!
Наталія Ключка

Наталія Ключка

Лікар-онколог

Онкологічне захворювання – звичайно, це важко усвідомити, але головним завданням у цій ситуації є не розгубитися. Необхідно звернутися до професіонала своєї справи, який не лише зрозуміє Вас, але й допоможе побороти цю недугу. В цьому і є головна мета моєї роботи!
Дмитро Воробець

Дмитро Воробець

Лікар-уролог

В своїй щоденній практиці лікаря-уролога я зустрічаю людей, котрі роками мовчать про свої захворювання. Повірте – це не правильно! Я знаю як Вам допомогти і забути про захворювання назавжди!
Остап Друзюк

Остап Друзюк

Лікар хірург

Рак це не вирок (предиктор смерті), якщо Ви вчасно звернулись до професіонала. Звичайно, оперативне втручання це завжди ризик, але в руках вмілого спеціаліста це шанс на життя. Рятувати житття – ось сенс моєї роботи!
Ірина Винник-Жураєва

Ірина Винник-Жураєва

Лікар-терапевт

Сьогодні в медицині активно діють постулати доказової медицини та впроваджується стратегія профілактичної медицини. Захворювання, з якими до терапевта звертаються пацієнти, можна попередити зміною способу життя, але це надзвичайно складно. Усі бажають отримати від лікаря «чудодійну пігулку» яка діятиме вже і одразу. Моя порада – не ставати пацієнтами. Усе, що можна попередити, треба не припустити. Важливо змінювати спосіб життя та мислення. Ми Вам у цьому допоможемо!
Олена Литвиненко

Олена Литвиненко

Лікар-ендокринолог

Немає нічого більш ціннішого у житті, аніж здоров’я та стосунки. Захворювання ендокринної системи щоденно і стрімко зростають та торкаються багатьох родин. Через порушення обміну речовин порушується робота серцево-судинної, репродуктивної, нервово-психічної, кістково-суглобової та інших систем організму. Я за профілактику ендокринних захворювань та станів, за фаховість, зростання, вдосконалення. Взаємодія лікаря і пацієнта є дуже важливою, адже мета у нас спільна – досягти одужання і/або тривалої компенсації
Юрій Струк

Юрій Струк

Лікар-нейрохірург

Моє покликання допомагати людині відчути життя без болю та обмежень у рухах. Найкращим показником моєї щоденної сумлінної роботи нейрохірургом – є сотні задоволених пацієнтів.
Ростислав Боднар

Ростислав Боднар

Лікар-анестезіолог

Кожне медичне втручання, особливо хірургічне, не повинно приносити людині страждання і має бути безпечним. Саме в цьому і полягає моя місія!
Наталія Гнідь

Наталія Гнідь

Лікар-кардіолог

Як кардіолог медичного центру «САЛЮТАС», я за активне та повноцінне життя зі здоровим серцем. Серцево-судинна патологія – це лише наслідок сукупності негативних факторів, на які можна вплинути, і я знаю як це зробити!
Тетяна Цикало

Тетяна Цикало

Лікар невролог

Не бачу підстав сумніватись у тому, що Ваші неврологічні проблеми швидко та ефективно будуть вирішені у нашому Медичному Центрі «Салютас»
Андрій Вергун

Андрій Вергун

Лікар-хірург

Безперервне навчання та вдосконалення своїх знань, заради надання якісних медичних послуг – ось принцип моєї хірургічної практики!
Віталій Процак

Віталій Процак

Лікар дерматовенеролог, лікар дерматовенеролог дитячий

Хвороби шкіри, волосся та нігтів – це не вирок. Ми допоможемо Вам перебороти Ваші хвороби.