Загальна практика-сімейна медицина

Загальна практика-сімейна медицина

На сьогодні в медицині вже активно діють постулати доказової медицини та впроваджується стратегія профілактичної медицини. Захворювання, з якими до лікаря загальної практики звертаються пацієнти, можна попередити зміною способу життя, але це надзвичайно складно. Усі бажають отримати від лікаря «чудодійну пігулку» яка діятиме вже і одразу. Наша порада – не ставати пацієнтами. Усе, що можна попередити, треба не припустити. Важливо змінювати спосіб життя та мислення.

Хороший лікар поєднує доказову медицину з конкретним психотипом пацієнта. Адже безліч проблем зі здоров’ям дійсно можливо та потрібно попередити Найважливіше – правильна комунікація між лікарем і пацієнтом. Не шукайте відповідей в інтернеті та не думайте, що захворювання пройде само по собі. Своєчасне звернення по медичну допомогу – є запорукою швидкого одужання, збереження здоров’я та відвертання ускладнень. не вчать в університетах, цього набувають з досвідом. Тому завжди пояснюємо нашим пацієнтам необхідність запропонованих маніпуляцій.

Ми Вам у цьому допоможемо!

Знайомтесь з нашими лікарями

Наші досвідчені та кваліфіковані лікарі, завжди готові покращити якість Вашого життя і допомогти Вам вирішити проблеми зі здоров’ям. У цьому списку представлені деякі з них:

Ірина Винник-Жураєва

Ірина Винник-Жураєва

Лікар-терапевт

Послуги

Кожен конкретний випадок по-своєму відрізняється, але наші плани також різняться!

Ось перелік послуг, які пропонує наш Медичний центр:

Консультація сімейного лікаря (первинна)500 грн
Консультація сімейного лікаря (повторна)400 грн
Виклик сімейного лікаря додому (в межах міста)500 грн
Телефонна консультація сімейного лікаря (терапевта) – коментар лікаря за результатами аналізів (без призначення лікування)300 грн
Консультація терапевта (первинна)400 грн
Консультація терапевта (повторна)300 грн
Виклик терапевта додому (в межах міста)500 грн