Пластична хірургія обличчя

Сучасна пластична хірургія пропонує різноманітні послуги в плані омолодження та виправлення дефектів зовнішності. Зокрема, пластична хірургія обличчя включає оперативні втручання в ділянці повік, носа, лоба, губ, підборіддя, вух та інші.

Прагнення до досконалості власного тіла є незмінним протягом історії існування людини. Тому, пластична хірургія досить швидко розвивається, впроваджуючи все нові методики та техніки на шляху вдосконалення зовнішності.

Пластична хірургія — радикальний метод вирішення проблеми, тож потребує особливої ретельності у підготовці пацієнта та високої кваліфікації хірурга.

Головним завданням пластичної хірургії є виправлення вроджених вад, дефектів після травм, опіків, які роблять людину соціально неадаптованою. Не рідкістю недоліки зовнішності є причиною появи комплексів та невпевненості в собі, що тягне за собою виникнення проблем у особистому життя, труднощі з працевлаштуванням тощо. Часто, пластична операція є єдиним шансом на повноцінне життя. А

Варто пам’ятати, що операція це ризик і необхідним є обґрунтовано визначені покази до оперативного втручання з метою пластики.

Лікар-пластичний хірург рекомендує оперативне втручання за умови відсутності альтернативних рішень у виправленні дефекту. Не рідко, лише одне бажання пацієнта у зміні зовнішності не є аргументом і відповідно показом до оперативного втручання.

Перед тим як призначати проведення операції, пацієнта ретельно оглядають з метою виключення патології, що може бути протипоказом до операції. За потреби можуть бути рекомендовані певні дообстеження чи консультації суміжних спеціалістів. Лікар детально розповідає про прогнозовані результати пластики, можливі ризики та ускладнення. Надається інформація про тривалість та особливості періоду реабілітації, можливу потребу у застосуванні лікарських препаратів чи сторонньої допомоги у ранньому післяопераційному періоді.

Пластика обличчя в Salutas

Відомим є факт, що комплексне лікування є запорукою доброго та довготривалого ефекту, тому пацієнтам, після операції надаються рекомендації, щодо особливостей харчової поведінки, питтєвого та рухового режиму, а також залучаються лікарі інших спеціальностей при потребі.

Бувають випадки, що бажання змінити зовнішність штовхає людину на ризики, а іноді і чинить загрозу здоров’ю/життю, тому важливим є усвідомлення проблеми, правильний вибір лікаря та адекватна оцінка власної зовнішності.

Лікарі медичного центру «Салютас» бажають Вам бути здоровими та красивими.