Абдомінопластика

Переважна більшість людей мріє про струнке тіло та привабливий вигляд, але з віком, в силу порушення обмінних процесів, зміни постави та інших факторів наше тіло зазнає змін і все важче залишатися у формі, навіть займаючись спортом та дотримуючись здорового харчування. Також, причиною зміни контурів тіла, зокрема живота є вагітність, певні захворювання, сидячий спосіб життя та інші фактори.

Тоді, коли корекція форми живота з допомогою альтернативних методів, таких як спорт і дієта, не допомагають, або коли діагностовано килу в ділянці передньої черевної стінки, єдиним виходом є звернення до пластичного хірурга з метою проведення абдомінопластики.

Абдомінопластика – це пластична операція в ділянці живота та передньої черевної стінки.

В ході операції, втручання здійснюється на шкірі, підшкірно-жировій клітковині та м’язах живота. Мета абдомінопластики – це відновлення природніх контурів живота.

Зазвичай, абдоміноплатиска проводиться у поєднанні із ліпосакцією, тобто видаленням надмірної кількості підшкірно-жирової клітковини. Також абдомінопластику проводять з метою реконструкції передньої черевної стінки при грижах та розходженнях прямих м’язів живота.

Абдомінопластика в Salutas

Абдомінопластика — досить складний вид пластичної операції, потребує загального знечулення, супроводжується значною крововтратою та має тривалий період реабілітації. Через складність операції, пацієнтів ретельно обстежують перед втручання, на предмет виявлення протипоказів, з метою мінімізації ризиків та ускладнень. Але, незважаючи на це, люди із важкою стадією ожиріння, часто зважуються на цей крок, оскільки це шанс на життя без дискомфорту та обмежень.

Пацієнтам, яким проведено абдомінопластику, повинні розуміти, що операція — це лише перший крок на шляху до зміни зовнішності.

Наступним і дуже важливим етапом є період реабілітації, зміна способу життя та харчової поведінки. Іноді, необхідним є залучення суміжних спеціалістів, таких як: дієтолог, ендокринолог, реабілітолог, фітнес-тренер. Тільки за такого підходу, Ваші очікування будуть виправданими та збережуться на довго.

Якщо Ви хочете якісно покращити стан свого здоров’я та свій зовнішній вигляд, звертайтеся у медичний центр «Салютас», будемо раді Вам допомогти.