Приватні медичні центри. Чому це альтернатива державним закладам охорони здоров’я?

Приватні медичні центри.  Чому це альтернатива державним закладам охорони здоров’я?

Це доступно! Вас не будуть розпитувати про прописку, вказувати куди і до кого Ви повинні звернутися. Вас ввічливо вислухають, допоможуть обрати необхідну послугу, яку пропонує заклад і Ви точно відчуєте, що Вам хочуть допомогти.

Вас не будуть оглядати аби як, бо в коридорі черга. За попереднім записом, Вам буде відведено достатньо часу на прийом у лікаря, щоб він зміг ретельно провести огляд та поспілкуватися з Вами.

Вам не доведеться бігти зі скеруванням в інший кінець міста, щоб здати кров на аналіз, або провести те чи інше обстеження.  Не потрібно в аптеці докуповувати елементи необхідні для діагностики чи забору крові. Приватні клініки оснащені всім необхідним для якісної діагностики, тож інструментальні чи лабораторні обстеження можна буде провести не покидаючи клініки.

Ви отримаєте приємне враження про заклад завдяки затишній атмосфері, чистоті приміщень, уважності та чуйності до Вас усіх працівників клініки.

Очевидним є те, що сервіс приватних медичних закладів є дуже високим. Чому?

Тому, що тут на першому місці є пацієнт та турбота про нього.

Всім давно відомо, що хвора людина потребує особливого ставлення та уваги, оскільки переживає складний період в житті і шукає підтримки і розуміння у кожного співрозмовника Через низьку заробітну плату, не належні умови праці, величезні черги в коридорах цей момент часто залишається поза увагою

Лікарі медичного центру Salutas знають, що насамперед потрібно налагодити контакт з пацієнтом, викликати довіру до лікування і віру в одужання, віднайти в людини сили боротися з недугою.

Формуючи кадровий склад клініки, відбувається ретельний підбір кандидатів на ту чи іншу посаду, оскільки мова йде про найцінніше – здоров’я людини.

Чи високі ціни на послуги у приватних клініках? Так, на перший погляд це здається дорого, але мова йде про здоров’я, що може бути ціннішим.

Чому своє здоров’я Ви можете довірити лікарям медичного центру Salutas:

  1. У нас працюють професіонали – тож Ви отримаєте медичну послугу найвищого рівня.
  2. Ми цінуємо Ваш час тому за попереднім записом лікар зустріне Вас у визначену годину.
  3. Відповідальність – ми не призначаємо численних, часто не потрібних досліджень, тож стосовно кожного призначеного дослідження/обстеження Ви отримаєте детальне обгрунтування мети призначення.
  4. Поліфункціональність – завдяки лікарям різних спеціальностей, які працюють в клініці Вам не доведеться витрачати додатковий час та шукати лікаря. Консультацію суміжного спеціаліста Ви зможете отримати в межах клініки.
  5. Тут Ви отримаєте чек про оплату наданих Вам послуг, що є документом, котрий засвідчує відповідальність нашої установи за надані Вам послуги.
  6. Ми є відкритими до наших пацієнтів, тож вся необхідна інформація про лікарів, спектр послуг клініки та їх вартість є доступними на сайті клініки (https://salutas.com.ua/prices/). Також у нас діє постійна система знижок.
  7. Безпека понад усе – молодший медичний персонал клініки проходить спеціальний інструктаж стосовно правил прибирання приміщення, застосування спеціальних дезрозчинів для підтримки чистоти в клініці.
  8. Міжнародна співпраця – медичний центр Salutas, завдяки налагодженим контактам із різними закладами охорони здоров’я за межами України, надає при необхідності скерування з метою лікування у клініках Європи.

Нашою метою є допомогти кожному незалежно від його проблем зі здоров’ям, соціального та матеріального статусу. Звертайтеся, раді будемо Вам допомогти.