Діагностика

“Хто добре діагностує той добре лікує”! Діагностика це обов’язковий компонент для встановлення діагнозу, невід’ємна частка контролю ефективності проведеного лікування, а також спостереження за пацієнтом в період реабілітації. Наш Медичний центр володіє широким діагностичним спектром та гарантує якість виконаних робіт.

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!

Достовірна і вчасна діагностика є першим і найголовнішим етапом на шляху до успішного лікування та ведення пацієнта. Часто зустрічаються випадки, коли через помилки у діагностичному процесі, людина може втратити дорогоцінний час, що призводить до прогресування захворювання.

Що потрібно для якісної діагностики:

  1. Кваліфікований медичний персонал.
  2. Лабораторні дослідження з максимально повним переліком аналізів.
  3. Інструментальні обстеження з сучасним діагностичним обладнанням.

Чому діагностика це важливо, а особливо з профілактичною метою?

Часто симптоми захворювання з’являються тоді, коли хвороба прогресує і в організмі відбулися зміни, що важко піддаються корекції. Саме тому важливим є профілактичні огляди, для того щоб розпізнати захворювання на самому його початку і успішно його вилікувати. Кожна свідома людина знає, що набагато легше попередити захворювання, ніж його вилікувати. Але, якщо в силу певних обставин патологію не було вчасно діагностовано, це не привід розчаровуватися. Все що потрібно, це звернутися до кваліфікованого, досвідченого спеціаліста, який зможе Вам допомогти.

Діагностика, як контроль ефективності лікування!

У медичному центрі Салютас, працюють лікарі різних спеціальностей, зокрема лікарі-хіміотерапевти, що проводять хіміотерапевтичне лікування пацієнтам із онкологічними захворюваннями. В таких випадках необхідним є контроль лабораторних показників з метою контролю загального стану організму, впливу хіміопрепаратів на організм та визначення ефективності лікування. Пацієнти мають можливість здати всі аналізи не покидаючи клініку і отримати результати на електронну пошту чи особисто в клініці.

Також ми працюємо з клініками партнерами і наші пацієнти можуть пройти будь-які обстеження, як в Україні так і за кордоном.

Переваги медичного центру Салютас:

  • • виконання повного переліку аналізів;
  • • консультація досвідчених спеціалістів;
  • • співпраця з клініками партнерами з метою повного супроводу пацієнта;
  • • багатофункціональність та залучення суміжних спеціалістів для комплексного лікування пацієнта;
  • • медичний супровід у разі лікування за кордоном.

Відповідальне ставлення до власного здоров’я – запорука довгого, здорового та щасливого життя. Будьте відповідальними!

Обгрунтовані послугиБільшість медичних центрів пропонують послуги лише в одній або декількох сферах охорони здоров’я, ми пишаємось тим, що можемо запропонувати Вам повний спектр найпоширеніших медичних послуг. Починаючи з первинної медичної допомоги, лікування серцево-судинних захворювань і раку, допомоги людям з діабетом або тим, хто потребує операції – ми все це зробимо!
Досвідчена командаКожен лікар і медична сестра в нашій команді є досвідченим, дбайливим та всебічним експертом у своїй галузі. Ми завжди впевнені, що якщо пацієнт прийшов до нас за медичною допомогою, то шанси на успішне одужання стають значно вищими! З нашою клінікою і лікарями – ми – Ваш перший вибір!
Справедливі ціниЧи знаєте Ви, що медицина в Україні не безкоштовна? Деякі лікарні та приватні клініки за останні 20 років підвищили ціни в 10 разів, обґрунтовуючи це інфляцією? Ми не є одиними з цих жадібних людей, які використовуючи чиїсь проблеми зі здоров’ям, заробляють додаткову гривню чи дві. Ми пишаємося тим, що ціни у нас доступні!

Записатися на консультацію

Незалежно від конкретних проблем зі здоров’ям, з якими Ви зараз стикаєтеся, ми будемо раді надати попередню зустріч для консультації з цього приводу!