Про нас


ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ САЛЮТАС!

Передові медичні технології, професіоналізм у поєднанні з своєчасністю надання послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це філософія Салютас. У центрі уваги завжди є людина. Ми дбаємо про Ваше здоров`я.


Кваліфіковані лікарі

Досвідчена команда лікарів і медичних сестер не залишить жодного шансу будь-якому захворюванню!

Читати далі

Готовність 24/7

Ми готові допомогти Вам у зручний для Вас час.

Читати далі

Обгрунтовані послуги

Перевага нашої клініки в тому, що ми надаємо повний спектр найпоширеніших медичних послуг…

Читати далі

Справедливі ціни

Зростання вартості послуг в багатьох закладах охорони здоров’я пов’язують з інфляцією, але це не зовсім правда…

Читати далі

Знайомтесь з нашими лікарями!

Наша досвідчена та кваліфікована команда лікарів та практичних медичних сестер не залишить жодного шансу будь-якому захворюванню! Їх сумісна практика здатна успішно вирішити найскладніші питання!

Ольга Олексюк

Ольга Олексюк

Головний лікар

Як головний лікар медичного центру «САЛЮТАС», я організовую роботу медичного персоналу так, щоб умови перебування у нас були максимально комфортними для пацієнта. В центрі уваги – завжди є людина, її потреби та здоров’я.
Ірена Мушак

Ірена Мушак

Лікар-алерголог

Кожна людина хоче жити без умовностей та обмежень. Погодьтеся, всі хочуть гуляти на свіжому повітрі в період цвітіння, їсти улюблені страви і не думати про реакцію організму. Як лікар алерголог медичного центру "САЛЮТАС", я допоможу Вам жити повноцінним життям!
Інна Ващук

Інна Ващук

Лікар-хіміотерапевт

Для отримання позитивного результату, найголовнішим вважаю кропітку і тяжку працю, індивідуальний підхід до пацієнта та постійний професійний ріст. Врятувати людське життя будь якою ціною є моїм пріоритетом у роботі.
Володимир Гасьошин

Володимир Гасьошин

Лікар-гастроентеролог

Життя вимірюється не лише кількістю прожитих років, але і їх якістю. Здавалося б такі незначні на перший погляд порушення роботи шлунково-кишкового тракту як розлади стільця чи порушення травлення, завдають величезного дискомфорту в повсякденному житті. Як гастроентеролог медичного центру «САЛЮТАС» я зроблю все для того, щоб Ви почувалися впевнено і отримували радість від життя!
Микола Воробець

Микола Воробець

Лікар уролог

Проблеми, які приховують від близьких, заставляють чоловіків соромитися громадських туалетів, а жінок не виходити з дому без запасних прокладок. Проблеми, через які подружнім парам роками невдається дочекатися такої бажаної вагітності. Сечокам’яна хвороба, онкологія… Жити з патологією або жити комфортно?! Варто перестати зволікати і звернутись до спеціаліста! Знайти індивідуальний підхід, вниктути в суть хвороби, знайти шляхи до її вирішення, підтримати пацієнта морально та відповісти на Ваші запитання для забезпечення гармонії у Вашому сімейному житті — це моє завдання!
Маркіян Корда

Маркіян Корда

Лікар-невролог

Неврологічна патологія набуває все більшого поширення в силу швидкого темпу життя, неправильного співвідношення між режимами праці та відпочинку. Як лікар невролог, я не лише лікую вже існуючі захворювання, а й знаю як їх уникнути, надавши відповідні рекомендації.
Остап Лещук

Остап Лещук

Лікар-онкогематолог

Як онкогематолог медичного центру «Салютас», Остап багато працює з людьми, що знаходяться на межі відчаю ... просто любить знову бачити своїх пацієнтів з усмішкою! Незалежно від того, якою є Ваша проблема, будьте впевнені, що я зроблю все можливе, щоб ефективно Вам допомогти.
Сергій Бондаренко

Сергій Бондаренко

Лікар пластичний хірург

Успішна людина – це насамперед здорова людина. Працюючи понад 25 років в хірургії, я переконаний – немає нічого ціннішого за здоров’я. Будьте відповідальними, бо саме у Ваших руках здоров’я!

Чому своє здоров’я Ви можете довірити лікарям медичного центру SALUTAS:

  1. У нас працюють професіонали – тож Ви отримаєте медичну послугу найвищого рівня.
  2. Ми цінуємо Ваш час тому за попереднім записом лікар зустріне Вас у визначену годину.
  3. Відповідальність – ми не призначаємо численних, часто не потрібних досліджень, тож стосовно кожного призначеного дослідження/обстеження Ви отримаєте детальне обгрунтування мети призначення.
  4. Поліфункціональність – завдяки лікарям різних спеціальностей, які працюють в клініці Вам не доведеться витрачати додатковий час та шукати лікаря. Консультацію суміжного спеціаліста Ви зможете отримати в межах клініки.
  5. Тут Ви отримаєте чек про оплату наданих Вам послуг, що є документом, котрий засвідчує відповідальність нашої установи за надані Вам послуги.
  6. Ми є відкритими до наших пацієнтів, тож вся необхідна інформація про лікарів, спектр послуг клініки та їх вартість є доступними на сайті клініки (https://salutas.com.ua/prices/). Також у нас діє постійна система знижок.
  7. Безпека понад усе – молодший медичний персонал клініки проходить спеціальний інструктаж стосовно правил прибирання приміщення, застосування спеціальних дезрозчинів для підтримки чистоти в клініці.
  8. Міжнародна співпраця – медичний центр Salutas, завдяки налагодженим контактам із різними закладами охорони здоров’я за межами України, надає при необхідності скерування з метою лікування у клініках Європи.