Анестезіологія

Галузь медицини, яка вивчає підготовку хворого до операції, знеболення і керування життєво важливими функціями організму під час хірургічного втручання. Кожен пацієнт, в якого запланована операція потребує консультації анестезіолога.

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!

Анестезіологія – це розділ медицини, що вивчає методи місцевого та загального знечулення за допомогою фармацевтичних препаратів. Також, анестезіологія вивчає контроль над функціями організму до, під час та після оперативного втручання.

В силу розвитку сучасної науки, зокрема в медичній галузі, на даний час існує великий перелік препаратів, які мають чітко визначене дозування та тривалість впливу на організм, тобто дія відбувається тільки на період втручання, що забезпечує обмеження впливу на організм медикаментів із мінімізацією побічних ефектів.

Лікар анестезіолог відповідає не лише за ефективне знеболення під час оперативного втручання, але і за збереження повноцінного функціонування організму після операції. Тому, таким важливим є вибір закладу у якому планується те чи інше оперативне втручання.

Функції лікаря анестезіолога:

  • • передопераційна консультація з інтерпретацією лабораторних та інструментальних показників, визначення показів та протипоказів до проведення оперативного втручання, призначення за необхідності додаткових обстежень чи консультацій суміжних спеціалістів;
  • • визначення методу, виду анестезії та її проведення;
  • • моніторинг стану пацієнта до, під час та після операції;
  • • лікування післяопераційного больового синдрому;
  • • лікар анестезіолог надає повну інформацію пацієнту стосовно тривалості знеболення, можливих ризиків та ускладнення, після інформування, пацієнт заповняє всю необхідну медичну документацію, де він надає згоду на проведення втручання;

У медичному центрі Салютас для Вас працює команда досвідчених лікарів – хірургів, онкохірургів, пластичних хірургів та лікарів-анестезіологів. Тут практикують європейську практику хірургії одного дня. Перевагою даного методу є короткий реабілітаційних період через малоінвазивність втручання. Післяопераційна палата обладнана всім необхідним, а зокрема сучасними ліжками, що забезпечить максимально комфортний перебіг післяопераційного періоду.

Не варто роками відкладати похід до лікаря, та замовчувати проблему зі здоров’ям. Дозвольте собі,  жити комфортно.

Обгрунтовані послугиБільшість медичних центрів пропонують послуги лише в одній або декількох сферах охорони здоров’я, ми пишаємось тим, що можемо запропонувати Вам повний спектр найпоширеніших медичних послуг. Починаючи з первинної медичної допомоги, лікування серцево-судинних захворювань і раку, допомоги людям з діабетом або тим, хто потребує операції – ми все це зробимо!
Досвідчена командаКожен лікар і медична сестра в нашій команді є досвідченим, дбайливим та всебічним експертом у своїй галузі. Ми завжди впевнені, що якщо пацієнт прийшов до нас за медичною допомогою, то шанси на успішне одужання стають значно вищими! З нашою клінікою і лікарями – ми – Ваш перший вибір!
Справедливі ціниЧи знаєте Ви, що медицина в Україні не безкоштовна? Деякі лікарні та приватні клініки за останні 20 років підвищили ціни в 10 разів, обґрунтовуючи це інфляцією? Ми не є одиними з цих жадібних людей, які використовуючи чиїсь проблеми зі здоров’ям, заробляють додаткову гривню чи дві. Ми пишаємося тим, що ціни у нас доступні!

Записатися на консультацію

Незалежно від конкретних проблем зі здоров’ям, з якими Ви зараз стикаєтеся, ми будемо раді надати попередню зустріч для консультації з цього приводу!