Аналізи

Процес забору матеріалу для дослідження повинен бути чітко обгрунтованим і результат має оцінювати лікар – спеціаліст. Призначаючи собі самостійно те чи інше обстеження чи аналізи, Ви не лише даремно витрачаєте свій особистий час та кошти, але і позбавляєте себе можливості вчасно діагностувати захворювання, що інколи є вирішальним. Лікарі нашої клініки не призначають зайвих обстежень, оскільки в приорітетним для нас є турбота про пацієнта та його емоційне і фізичне здоров’я.

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!

Діагностика є обов’язковим компонентом ведення пацієнта і лікувального процесу. Зазвичай вона включає лабораторні дослідження та інструментальні обстеження.

Здача аналізів є першим кроком для визначення стану здоров’я організму вцілому, пошуку можливих порушень в роботі організму, ранньої діагностики захворювання.

Як правильно здавати аналізи?

Загальноприйнятою є рекомендація, здавати аналізи натще зранку, за винятком ургентних випадків, коли час доби та вживання їжі є не так важливими. Рекомендовано за 1-2 години перед здачею аналізів не приймати ліків та не палити сигарок, дозволяється пити негазовану воду. За 12 годин до планової здачі аналізів, рекомендують не вживати алкоголь, жирну та надто солодку їжу. Існує ряд аналізів, котрі потребують специфічної підготовки, тому інформацію варто уточнити в лікаря, медичної сестри чи адміністратора медичного центру. Всі ці заходи з підготовки, необхідні для достовірності результатів та мінімізації їх похибки.

Хто повинен інтерпретувати результати аналізів?

Розшифровкою повинен займатися виключно Ваш лікуючий лікар. Не потрібно шукати інформацію в інтернеті і самостійно займатися постановкою діагнозу або тим більше самолікуванням, це може призвести до невтішних наслідків. Після опрацювання лабораторією аналізів, Ви отримаєте результати на вказану Вами електронну адресу, та Вас буде запрошено на повторну консультацію у відповідного спеціаліста.

В медичному центрі Салютас можна здати повний перелік лабораторних обстежень, що є визначальними у постановці правильного діагнозу та відповідно ефективного лікування захворювання. Завдяки багатопрофільності та багатофункціональності медичного центру, Ви маєте можливість здати аналізи та проконсультуватися у суміжного спеціаліста не покидаючи меж медичного центру.

Які аналізи рекомендовано здавати 1 раз на рік, з профілактичною метою:

  • • загальний аналіз крові;
  • • загальний аналіз сечі;
  • • цукор крові, у разі необхідності глікозильований гемоглобін;
  • • біохімічні показники (загальний білок, креатинін, сечовина, печінкові проби, білірубін тощо);
  • • ліпідограма (холестерини).

На перший погляд здавати аналізи в той час коли нічого не турбує і коли немає явних ознак захворювання, є не зовсім обґрунтовано та доцільно, але це є визначальним у попередженні та виявленні захворювання на ранній стадії. Профілактика захворювання вимагає значно менших витрат часу та коштів аніж його лікування.

Будьмо раціональними при розподілі свого часу та фінансів.

Обгрунтовані послугиБільшість медичних центрів пропонують послуги лише в одній або декількох сферах охорони здоров’я, ми пишаємось тим, що можемо запропонувати Вам повний спектр найпоширеніших медичних послуг. Починаючи з первинної медичної допомоги, лікування серцево-судинних захворювань і раку, допомоги людям з діабетом або тим, хто потребує операції – ми все це зробимо!
Досвідчена командаКожен лікар і медична сестра в нашій команді є досвідченим, дбайливим та всебічним експертом у своїй галузі. Ми завжди впевнені, що якщо пацієнт прийшов до нас за медичною допомогою, то шанси на успішне одужання стають значно вищими! З нашою клінікою і лікарями – ми – Ваш перший вибір!
Справедливі ціниЧи знаєте Ви, що медицина в Україні не безкоштовна? Деякі лікарні та приватні клініки за останні 20 років підвищили ціни в 10 разів, обґрунтовуючи це інфляцією? Ми не є одиними з цих жадібних людей, які використовуючи чиїсь проблеми зі здоров’ям, заробляють додаткову гривню чи дві. Ми пишаємося тим, що ціни у нас доступні!

Записатися на консультацію

Незалежно від конкретних проблем зі здоров’ям, з якими Ви зараз стикаєтеся, ми будемо раді надати попередню зустріч для консультації з цього приводу!