Пластична хірургія

Галузь медицини, що дозволяє змінити зовнішній вигляд та життя, покращити здоров’я. Але для прийняття вірного рішення, передусім необхідним є консультація фахівця який зможе вказати на необхідність того чи іншого оперативного втручання. У цьому допоможемо Вам ми, наша команда, що має не аби який досвід у цій галузі.

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!

Пластична хірургія – розділ хірургії, що займається корекцією різноманітних дефектів чи недоліків органів, тканин та шкіри. Пластична хірургія часто є одним із обов’язкових етапів великих оперативних втручань, з метою відновлення естетичного вигляду і/або максимально фізіологічної функціональності органу.

Пластична хірургія поділяється на два розділи:

  1. Реконструктивна пластична хірургія — це оперативне втручання з метою усунення деформацій, дефектів тканин та органів, відновлення їх функцій. Реконструктивні пластичні операції здійснюють в людей, що мають значні посттравматичні дефекти зовнішності, або після перенесених захворювань, що вимагають відновлення. Реконструктивні оперативні втручання є необхідними у людей із вродженими вадами, що супроводжуються вираженими дефектами зовнішності.
  2. Естетична пластична хірургія — це оперативні втручання з метою зміни/покращення  зовнішнього вигляду певних ділянок тіла. В залежності від локалізації операції, існують різні види естетичних пластичних операцій, а саме: ринопластика (пластика носа), блефаропластика (пластика повік), маммопластика (пластика молочних залоз), отопластика (пластика вух), фейсліфтинг (підтяжка обличчя), глютеопластика (пластика сідниць), абдомінопластика (пластика живота), ліпосакція (забір надлишку підшкірно-жирової клітковини) тощо.

Часто недоліки в зовнішності завдають психологічного дискомфорту і призводять до соціальної неадаптованості, погіршуючи якість життя людини. На сьогоднішній день дефектів зовнішності можна позбутися за один день. Як?

Медичний центр Салютас пропонує сучасний, європейський підхід до оперативних втручань, а саме хірургію одного дня. Після запису до лікаря пластичного хірурга, Вас оглянуть та уважно вислухають Ваші очікування стосовно результату оперативного втручання. Далі  лікар прийме рішення про доцільність втручання та підбере вид втручання, що необхідний саме у Вашому випадку, а також допоможе спрогнозувати результат операції.

Пріоритетні напрямки роботи лікарів пластичних хірургів медичного центру Салютас є:

  • • хірургія шкіри (новоутвори шкіри, пластика постопераційних дефектів шкіри);
  • • пластична хірургія обличчя та шиї ( ринопластика, блефаропластика, фейсліфтинг, підтяжка брів та лоба,корекція в ділянці шиї, пластика губ тощо);
  • • маммологія ( втручання в ділянці молочних залоз, секторальна резекція з лімфорезекцією, видалення фіброаденоми в ділянці молочної залози, реконструкція грудей, збільшення грудей, мастопексія (підтяжка грудей), зменшення грудей, пластика ареол та сосків, видалення імплантів, корекція втягнутих сосків, пластика при гінекомастії у чоловіків);
  • • хірургія голови та шиї (операції на слинних залозах, гломусні пухлини);
  • • пластична хірургія тіла (абдомінопластика, ліпосакція).

Якщо Вас турбують недоліки власної зовнішності і це завдає дискомфорту у повсякденному та особистому житті, не зволікайте та проконсультуйтеся у пластичного хірурга. Лікар допоможе Вам не лише удосконалити власну зовнішність і отримати бажаний результат, але і позбутися психологічного дискомфорту.

Обгрунтовані послугиБільшість медичних центрів пропонують послуги лише в одній або декількох сферах охорони здоров’я, ми пишаємось тим, що можемо запропонувати Вам повний спектр найпоширеніших медичних послуг. Починаючи з первинної медичної допомоги, лікування серцево-судинних захворювань і раку, допомоги людям з діабетом або тим, хто потребує операції – ми все це зробимо!
Досвідчена командаКожен лікар і медична сестра в нашій команді є досвідченим, дбайливим та всебічним експертом у своїй галузі. Ми завжди впевнені, що якщо пацієнт прийшов до нас за медичною допомогою, то шанси на успішне одужання стають значно вищими! З нашою клінікою і лікарями – ми – Ваш перший вибір!
Справедливі ціниЧи знаєте Ви, що медицина в Україні не безкоштовна? Деякі лікарні та приватні клініки за останні 20 років підвищили ціни в 10 разів, обґрунтовуючи це інфляцією? Ми не є одиними з цих жадібних людей, які використовуючи чиїсь проблеми зі здоров’ям, заробляють додаткову гривню чи дві. Ми пишаємося тим, що ціни у нас доступні!

Записатися на консультацію

Незалежно від конкретних проблем зі здоров’ям, з якими Ви зараз стикаєтеся, ми будемо раді надати попередню зустріч для консультації з цього приводу!