Фейсліфтинг: на які результати чекати

Фейсліфтинг: на які результати чекати

Усі мріють, як найдовше зберегти свою молодість та красу, але на жаль, із плином часу тканини людського організму зазнають змін і особливо ці зміни помітні в ділянці обличчя та шиї. Незначні, малопомітні зморшки чи набряки можна усунути за допомогою спеціальних косметичних засобів та процедур, але для того аби радикально вирішити проблему та додати обличчю молодості і свіжості, часто застосовують метод оперативного втручання в ділянці обличчя, що має назву фейсліфтинг.

Фейсліфтинг або підтяжка обличчя – це пластична операція в ділянці обличчя з метою усунення ознак старіння, таких як зморшки, обвисання шкіри, надлишкове відкладення підшкірно-жирової клітковини та інші. Найчастішими причинами звернення пацієнтів до пластичного хірурга є:

  • • опущення м’яких тканин обличчя, а саме: повік, щік, брів, лоба, що візуально роблять людину старшою;
  • • виражені зморшки в ділянці лоба, носо-губних складок, щік;
  • • надлишкова кількість підшкірно-жирової клітковини в ділянці підборіддя, так зване «подвійне підборіддя»;
  • • виражені зморшки в ділянці очей «гусячі лапки».

Фейсліфтинг рекомендовано проводити у віці 40-50-ти років за умови, якщо немає явних протипоказів до проведення даного оперативного втручання. Оскільки операція є досить складною та часто довготривалою, при її виконанні застосовується загальне знеболення. Особам, які мають патологію серцево-судинної системи, неконтрольовану артеріальну гіпертензію, інфекційні захворювання, хвороби, що супроводжуються порушенням процесу згортання крові, цукровий діабет та онкологічні захворювання, проводити операцію фейсліфтингу протипоказано.

Яке головне завдання операції фейсліфтингу та чого очікувати від даного оперативного втручання?

Перед тим як вдатися до операції фейсліфтингу, пацієнт проходить ретельне обстеження лікарем пластичним хірургом та за потреби лікарями суміжних спеціальностей на предмет виявлення можливих протипоказів. Далі призначається дата операції та надаються рекомендації щодо підготовки до неї. Лікар пластичний хірург детально пояснює пацієнту про особливості перебігу післяопераційного періоду, про необхідність застосування певних препаратів у цьому періоді, а саме знеболюючі, протинабрякові та інші. Пацієнту слід розуміти, що остаточні результати фейсліфтингу стануть помітними не раніше, ніж через кілька місяців після операції, коли зійдуть остаточно усі набряки та відбудеться повне загоєння післяопераційних ран, розсмоктування рубців.

В залежності від складності фейсліфтингу лікарем визначається тривалість перебування пацієнта у стаціонарі, інколи це може зайняти до кількох днів стаціонарного перебування, під цілодобовим наглядом медиків, післяопераційні шви знімають на 7-10 день.

Надлишкова шкіра при виконанні фейсліфтингу заховується в ділянці природніх складок, за вухами та на межі росту волосся. Рубці, які там утворюються, розсмоктуються приблизно через пів року, далі тканини підтягуються і лише потім можна цілком оцінити результати фейсліфтингу, тож цей вид втручання потребує особливої терпеливості. Протягом реабілітаційного періоду, часто є рекомендовано застосовувати спеціальні фіксуючі пов’язки.

Рекомендованими також будуть дотримання правил здорового способу життя, раціонального харчування, питного режиму, для того аби підтримувати своє тіло у формі та бути здоровим як ззовні так і зсередини.

У медичному центрі «Салютас» для Вас працюють досвідчені лікарі пластичні хірурги та лікарі суміжних спеціальностей, післяопераційна палата оснащена всім необхідним аби період реабілітації пройшов максимально комфортно для Вас, і Ви якнайшвидше повернулися до звичного ритму життя. Якщо, Ви хочете отримати більш детальну інформацію щодо процедури фейсліфтингу, записуйтеся на консультацію до лікаря пластичного хірурга нашого медичного центру, він з радістю відповість на всі ваші запитання!